ALS80H164QM063
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALS80H164QM063
JLCPCB Part #
C1617584
Package
螺栓,D90xL131mm
Description
-40℃~+105℃ 0.16F 131mm 31.8A@10kHz 31.8mm 63V 7mΩ@100Hz 9000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS