ALS80H163QS400
MFR.Part #
ALS80H163QS400
JLCPCB Part #
C1617829
Package
螺栓,D90xL194mm
Description
-40℃~+105℃ 13mΩ@100Hz 16000uF 194mm 31.8A@10kHz 31.8mm 400V 9000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL194mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS