ALS80H112DA200
MFR.Part #
ALS80H112DA200
JLCPCB Part #
C3816084
Package
Bolt,D36xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 1100uF 12.8mm 200V 236mΩ@100Hz 36mm 52mm 6.5A@10kHz 6000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D36xL52mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS