ALS80C912NP350
MFR.Part #
ALS80C912NP350
JLCPCB Part #
C1615842
Package
Bolt,D77xL146mm
Description
-40℃~+105℃ 146mm 22.6A@10kHz 25mΩ@100Hz 31.8mm 350V 77mm 9000hrs@105℃ 9100uF ±20% 螺栓,D77xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS