ALS80C434NF025
MFR.Part #
ALS80C434NF025
JLCPCB Part #
C1616513
Package
Bolt,D77xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 0.43F 105mm 25A@10kHz 25V 31.8mm 77mm 9000hrs@105℃ 9mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D77xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS