ALS80C244NT063
MFR.Part #
ALS80C244NT063
JLCPCB Part #
C1616808
Package
螺栓,D77xL220mm
Description
-40℃~+105℃ 0.24F 220mm 30.2A@10kHz 31.8mm 63V 77mm 7mΩ@100Hz 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS