ALS80A163QT400
MFR.Part #
ALS80A163QT400
JLCPCB Part #
C3814653
Package
Bolt,D90xL220mm
Description
-40℃~+105℃ 13mΩ@100Hz 16000uF 220mm 31.8mm 32.4A@10kHz 400V 9000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS