ALS71P274NT063
MFR.Part #
ALS71P274NT063
JLCPCB Part #
C1617654
Package
螺栓,D77xL220mm
Description
-40℃~+85℃ 0.27F 20000hrs@85℃ 220mm 31.8mm 35.5A@10kHz 63V 77mm 7mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D77xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS