ALS71H684QS040
MFR.Part #
ALS71H684QS040
JLCPCB Part #
C1619239
Package
螺栓,D90xL194mm
Description
-40℃~+85℃ 0.68F 194mm 20000hrs@85℃ 31.8mm 40V 43.1A@10kHz 5mΩ@100Hz 90mm ±20% 螺栓,D90xL194mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS