ALS71G474NF025
MFR.Part #
ALS71G474NF025
JLCPCB Part #
C1616004
Package
Bolt,D77xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 0.47F 105mm 20000hrs@85℃ 25V 28.6A@10kHz 31.8mm 77mm 9mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D77xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS