ALS71C562NP500
MFR.Part #
ALS71C562NP500
JLCPCB Part #
C1616932
Package
Bolt,D77xL146mm
Description
-40℃~+85℃ 146mm 20000hrs@85℃ 24A@10kHz 31.8mm 49mΩ@100Hz 500V 5600uF 77mm ±20% 螺栓,D77xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS