ALS71C164QC040
MFR.Part #
ALS71C164QC040
JLCPCB Part #
C1617191
Package
螺栓,D90xL67mm
Description
-40℃~+85℃ 0.16F 13mΩ@100Hz 20000hrs@85℃ 23.7A@10kHz 31.8mm 40V 69mm 90mm ±20% 螺栓,D90xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS