ALS71C164NP063
MFR.Part #
ALS71C164NP063
JLCPCB Part #
C1617434
Package
Bolt,D77xL146mm
Description
-40℃~+85℃ 0.16F 148mm 20000hrs@85℃ 31.8mm 32.2A@10kHz 63V 77mm 8mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D77xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS