ALS71A753QC063
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALS71A753QC063
JLCPCB Part #
C1617602
Package
螺栓,D90xL67mm
Description
-40℃~+85℃ 14mΩ@100Hz 20000hrs@85℃ 24A@10kHz 31.8mm 63V 69mm 75000uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS