ALS71A752NS550
MFR.Part #
ALS71A752NS550
JLCPCB Part #
C3815095
Package
螺栓,D77xL194mm
Description
-40℃~+85℃ 196mm 20000hrs@85℃ 25.7A@10kHz 31.8mm 550V 63mΩ@100Hz 7500uF 77mm ±20% 螺栓,D77xL194mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS