ALS71A623QH100
MFR.Part #
ALS71A623QH100
JLCPCB Part #
C1615855
Package
Bolt,D90xL98mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mΩ@100Hz 20000hrs@85℃ 31.8A@10kHz 31.8mm 62000uF 90mm 98mm ±20% 螺栓,D90xL98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS