ALS71A562QH500
MFR.Part #
ALS71A562QH500
JLCPCB Part #
C3812720
Package
Bolt,D90xL98mm
Description
-40℃~+85℃ 20000hrs@85℃ 24A@10kHz 31.8mm 500V 50mΩ@100Hz 5600uF 90mm 98mm ±20% 螺栓,D90xL98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS