ALS71A183QW350
MFR.Part #
ALS71A183QW350
JLCPCB Part #
C1619362
Package
Bolt,D90xL169mm
Description
-40℃~+85℃ 15mΩ@100Hz 169mm 18000uF 20000hrs@85℃ 31.8mm 34.9A@10kHz 350V 90mm ±20% 螺栓,D90xL169mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS