ALS71A152DB200
MFR.Part #
ALS71A152DB200
JLCPCB Part #
C1497825
Package
Bolt,D36xL62mm
Description
-40℃~+85℃ 11000hrs@85℃ 12.8mm 1500uF 184mΩ@100Hz 200V 36mm 62mm 8A@10kHz ±20% 螺栓,D36xL62mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS