ALS71A123NT450
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALS71A123NT450
JLCPCB Part #
C1619386
Package
螺栓,D77xL220mm
Description
-40℃~+85℃ 12000uF 20000hrs@85℃ 21mΩ@100Hz 222mm 29.6A@10kHz 31.8mm 450V 77mm ±20% 螺栓,D77xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS