ALS71A103QC200
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALS71A103QC200
JLCPCB Part #
C1615013
Package
螺栓,D90xL67mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 18.3A@10kHz 20000hrs@85℃ 200V 31.8mm 40mΩ@100Hz 67mm 90mm ±20% 螺栓,D90xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS