ALS70P622NW550
MFR.Part #
ALS70P622NW550
JLCPCB Part #
C1619458
Package
螺栓,D77xL169mm
Description
-40℃~+85℃ 169mm 20000hrs@85℃ 24A@10kHz 31.8mm 550V 6200uF 76mΩ@100Hz 77mm ±20% 螺栓,D77xL169mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS