ALS70P223NP200
MFR.Part #
ALS70P223NP200
JLCPCB Part #
C1497856
Package
Bolt,D77xL146mm
Description
-40℃~+85℃ 146mm 20000hrs@85℃ 200V 20mΩ@100Hz 22000uF 26.1A@10kHz 31.8mm 77mm ±20% 螺栓,D77xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS