ALS70P103NT500
MFR.Part #
ALS70P103NT500
JLCPCB Part #
C1618103
Package
螺栓,D77xL220mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 20000hrs@85℃ 220mm 28.7A@10kHz 30mΩ@100Hz 31.8mm 500V 77mm ±20% 螺栓,D77xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS