ALS70C512LM400
MFR.Part #
ALS70C512LM400
JLCPCB Part #
C3813321
Package
Bolt,D63.5xL131mm
Description
-40℃~+85℃ 131mm 19000hrs@85℃ 23.5A@10kHz 28.5mm 36mΩ@100Hz 400V 5100uF 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS