ALS70C332LM500
MFR.Part #
ALS70C332LM500
JLCPCB Part #
C1615109
Package
Bolt,D63.5xL131mm
Description
-40℃~+85℃ 133mm 19000hrs@85℃ 20.4A@10kHz 28.5mm 3300uF 500V 63.5mm 76mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D63.5xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS