ALS70C134QT100
MFR.Part #
ALS70C134QT100
JLCPCB Part #
C1619613
Package
Bolt,D90xL220mm
Description
-40℃~+85℃ 0.13F 100V 20000hrs@85℃ 220mm 31.8mm 42.6A@10kHz 6mΩ@100Hz 90mm ±20% 螺栓,D90xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS