ALS70A823DF025
MFR.Part #
ALS70A823DF025
JLCPCB Part #
C1583968
Package
Bolt,D36xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 11000hrs@85℃ 12.8mm 16.1A@10kHz 20mΩ@100Hz 25V 36mm 82000uF ±20% Bolt,D36xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS