ALS70A512NP550
MFR.Part #
ALS70A512NP550
JLCPCB Part #
C1618365
Package
Bolt,D77xL146mm
Description
-40℃~+85℃ 146mm 20000hrs@85℃ 22A@10kHz 31.8mm 5100uF 550V 77mm 92mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D77xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS