ALS31A472NF400
MFR.Part #
ALS31A472NF400
JLCPCB Part #
C1019615
Package
Bolt,D77xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 20.9A@10kHz 20000hrs@85℃ 31.8mm 38mΩ@100Hz 400V 4700uF 77mm ±20% 螺栓,D77xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS