ALS30A153DA025
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALS30A153DA025
JLCPCB Part #
C1019655
Package
Bolt,D36xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 11000hrs@85℃ 12.8mm 15000uF 24mΩ@100Hz 25V 36mm 52mm 8.7A@10kHz ±20% 螺栓,D36xL52mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS