ALF80C201DC500
MFR.Part #
ALF80C201DC500
JLCPCB Part #
C4155182
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 200uF 22.5mm 35mm 35mm 4.4A@10kHz 500V 589mΩ 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS