ALF70C102FP630
MFR.Part #
ALF70C102FP630
JLCPCB Part #
C4155091
Package
插件,D45xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 105mm 11.33A@10kHz 18000hrs@85℃ 22.5mm 45mm 630V 98mΩ ±20% 插件,D45xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS