ALF20C331DF500
MFR.Part #
ALF20C331DF500
JLCPCB Part #
C1497976
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 15000hrs@85℃ 2.14A@100Hz 22.5mm 330uF 35mm 366mΩ 500V 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS