ALC80F752DC063
MFR.Part #
ALC80F752DC063
JLCPCB Part #
C1611086
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 35mm 35mm 41mΩ 5.9A@100Hz 63V 7500uF 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS