ALC80F361CF400
MFR.Part #
ALC80F361CF400
JLCPCB Part #
C1609638
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 172mΩ 2.11A@100Hz 30mm 360uF 400V 50mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS