ALC80D331CB250
MFR.Part #
ALC80D331CB250
JLCPCB Part #
C1606784
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.62A@100Hz 10mm 250V 30mm 30mm 330uF 524mΩ@100Hz 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS