ALC80D301DD450
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALC80D301DD450
JLCPCB Part #
C1615513
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.09A@100Hz 300uF 35mm 40mm 434mΩ@100Hz 450V 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS