ALC80C333DD025
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALC80C333DD025
JLCPCB Part #
C3721848
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 22.5mm 25V 33000uF 35mm 39mΩ@100Hz 40mm 8.19A@100Hz 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS