ALC80C152FP450
MFR.Part #
ALC80C152FP450
JLCPCB Part #
C1619377
Package
插件,D45xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 105mm 108.8mΩ@100Hz 1500uF 22.5mm 450V 45mm 6.25A@100Hz 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D45xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS