ALC80A821EL500
MFR.Part #
ALC80A821EL500
JLCPCB Part #
C1616895
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 215mΩ@100Hz 4.39A@100Hz 40mm 500V 80mm 820uF 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS