ALC80A301DC400
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALC80A301DC400
JLCPCB Part #
C1609415
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1.93A@100Hz 10mm 300uF 35mm 35mm 400V 408mΩ@100Hz 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS