ALC80A241DC450
MFR.Part #
ALC80A241DC450
JLCPCB Part #
C1610320
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1.81A@100Hz 10mm 240uF 35mm 35mm 450V 541mΩ@100Hz 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS