ALC80A162DF200
MFR.Part #
ALC80A162DF200
JLCPCB Part #
C3721733
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 136.9mΩ@100Hz 1600uF 200V 3.97A@100Hz 35mm 50mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS