ALC70G114FP040
MFR.Part #
ALC70G114FP040
JLCPCB Part #
C1613644
Package
插件,D45xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 0.11F 105mm 17.87A@100Hz 18000hrs@85℃ 25mm 40V 45mm 9mΩ ±20% 插件,D45xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS