ALC70F153CD040
MFR.Part #
ALC70F153CD040
JLCPCB Part #
C3722249
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 13000hrs@85℃ 15000uF 30mm 40V 40mm 40mΩ 8.34A@10kHz ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS