ALC70E361EB450
MFR.Part #
ALC70E361EB450
JLCPCB Part #
C1610617
Package
Plugin,D40xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 2.1A@100Hz 22.5mm 30mm 360uF 405mΩ@100Hz 40mm 450V ±20% 插件,D40xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS