ALC70E153EL100
MFR.Part #
ALC70E153EL100
JLCPCB Part #
C3722147
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 12.21A@10kHz 15000uF 18000hrs@85℃ 22.5mm 25.05mΩ@100Hz 40mm 80mm ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS