ALC70E112EB200
MFR.Part #
ALC70E112EB200
JLCPCB Part #
C1609162
Package
Plugin,D40xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1100uF 18000hrs@85℃ 2.96A@100Hz 200V 216mΩ@100Hz 22.5mm 30mm 40mm ±20% 插件,D40xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS