ALC70D161EB600
MFR.Part #
ALC70D161EB600
JLCPCB Part #
C1611674
Package
Plugin,D40xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.69A@100Hz 10mm 160uF 18000hrs@85℃ 30mm 40mm 600V 817mΩ@100Hz ±20% 插件,D40xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS